‘‘Üretkenliğin artışı refahı arttırmanın tek yoludur.’’
Mario Draghi

SMG Teknoloji, 17 yılı aşan bilgi birikimi ile hazır giyim, ayakkabı, zincir mağazalar, çok katlı mağazalar ve optik yazılımlarında Türkiye’nin lideri Nebim Yazılım’ın İstanbul’ daki SİLVER İş Ortağıdır.

Emre Emiroğlu

Emre Emiroğlu, SMG Teknoloji CEO

SMG Teknoloji İstanbul’daki birçok sektördeki üretici, organize perakendeci ve toptancı firmalar ile de işbirliği içerisindedir.

2000 yılında Nebim Yazılım içinde yetişmiş, Nebim Yazılım gelenekleri ile yaşamış bir ekip tarafından İstanbul Şişli ’ de kurulmuştur. Halen İstanbul Merter ‘ de değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Bugün Tüm müşavirlik ve destek hizmetleri ekibi; NAE ( Nebim Uygulama Uzmanı ) ve NAE+ sertifikalı, deneyimli ve  uzun yıllardır SMG Teknoloji bünyesinde aile’nin bireyleri olma inancı ile değerli müşterilerimize hizmet etmektedirler.  

Bu yıl 18. Yılımızı kutlayacağız. SMG Teknoloji’ ın vizyonu Nice 18 yıllarda aynı inanç, hizmet kalitesini her geçen gün daha çok geliştiren, verimli çalışma kurallarını iş birliği içinde olduğu firmalara en iyi şekli ile uygulama kararlılığı içinde olan, yeni teknolojilerin takipçisi ve uygulayıcısı olmaktır.

SMG Teknoloji, Nebim’in geliştirdiği Kurumsal Kaynak Planlaması, Tedarik Zinciri Yönetimi, Müşteri İlişkileri Yönetimi , Perakende Yönetimi iş yazılımları ve hizmetleri ile firmalar, iş süreçlerini mükemmelleştirerek, hızlı ve doğru kararlarla verimli büyüme elde etmektedirler.

Tüm projelerde Finans ve Muhasebe, Stok ve Sipariş Yönetimi, Depo Yönetimi, Mağazacılık, Müşteri İlişkileri Yönetimi ( CRM ), İş Zekası ve Kurumsal Performans Yönetimi, Entegrasyon ve Veri Aktarımı uygulamalarını ile verimlilik ve karlılığı her geçen gün arttırmaktayız.

Gelişen ve değişen ticari iş fırsatları kapsamında iş birliği içinde olduğu firmalarına ayrıca e-ticaret hizmetlerini sunmaktadır.

Ayrıca SMG Teknoloji müşterilerine verdiği teknolojik donanım desteği ile de,  müşterinin minimum dışa bağımlılıkla verimliliğe ulaşması için uğraş vermektedir.

“Ürünleri odak gruplarına göre tasarlamak gerçekten zordur. Çoğu zaman insanlar, siz onlara gösterene kadar neye ihtiyaç duyduklarını bilmezler.”
STEVE JOBS