SMG TEKNOLOJI NEBIM SILVER ORTAĞI

Nebim Yazılımları için Versiyon Güncelleme ve Destek,

NebimExtra anlaşması sayesinde, lisansladığınız Nebim yazılımlarının güncel versiyonlarını elde edin, isteklerinize ve sorularınıza İnternet veya çağrı merkezi üzerinden ya da firmanızda birebir destek alın ve Nebim yazılımlarından elde ettiğiniz verimliliği artırarak rekabette bir adım önde kalın.

Nebim Extra
Nebim yazılımlarının yeni versiyonlarıyla verim ve karlılıkta süreklilik kazanın

Nebim Extra
Nebim Verimlilik Ölçümü ile yazılımınızdan elde ettiğiniz kazanımları artırın

Nebim Extra
NebimExtra Portalı (İnternet) ve çağrı merkezi üzerinden isteklerinize hızlı çözüm alın

Nebim Extra
NebimExtra’lı firmalar ücretsiz eğitimlere katılarak kullanıcı verimliliğinizi artırın

Nebim Extra

Destek danışmanlarından firmanızda birebir servis alın

Nebim Extra
NebimWinner’dan Nebim V3’e geçerken NebimExtra’lı firmalara özel indirim olanaklarından faydalanın

Nebim Yazılımlarının Yeni Versiyonlarıyla Verim ve Karlılıkta Süreklilik Kazanın

Lisansladığınız Nebim yazılımlarının yeni versiyonları sayesinde:

  • Yenilenen yasal mevzuatlara uygun bir yazılım altyapısı ile çalışmaya devam edin
  • Nebim’in devamlı gelişen sektörel bilgi birikiminden faydalanın
  • Yeni iş süreçlerinizi çeviklikle uygulayabileceğiniz ve Nebim’den ileride lisanslamayı düşünebileceğiniz yeni uygulamaları hızla hayata geçirebileceğiniz güncel bir yazılım platformu üzerinde çalışmaya devam edin.

NebimExtra Portali (İnternet) ve Çağrı Merkezi Üzerinden İsteklerinize Hızlı Çözüm Alın

Nebim’in size özel açacağı NebimExtra hesabını kullanarak Internet üzerinden erişeceğiniz NebimExtra Portali sayesinde, lisansladığınız Nebim uygulamalarını kullanırken karşılaşabileceğiniz olası yazılım hatalarını ve rapor ve yazılım geliştirme isteklerinizi Nebim’e bildirebilirsiniz.

Hata bildirimlerinde hataların ciddiyet seviyelerini, istek bildirimlerinde ise isteklerinizin öncelik seviyelerini belirleyebilirsiniz. Bu sayede Nebim destek ekibine; NebimExtra’da belirtilen önem derecelerine göre öncelikle hangi istekleriniz üzerinde çalışılmasını tercih ettiğiniz ile ilgili yönlendirme yapabilirsiniz.

Daha önceden açmış olduğunuz hata ve istek bildirimlerinizi (case’leriniz) listeleyebilir, case’lerinizin kimlerin takibinde olduklarını, ciddiyet veya önem derecelerini ve güncel durumları gibi bilgileri sorgulayabilir, esnek filtreleme ve “full text search” özellikleri sayesinde aradığınız case’leri kolaylıkla belirleyebilirsiniz.

Nebim tarafından size tahsis edilecek NebimExtra yöneticisi kullanıcı bilgileri ile NebimExtra portaline bağlanarak kendi NebimExtra kullanıcılarınızı açabilirsiniz. Yetkilendireceğiniz tüm kullanıcılarınızın sorularını ve isteklerini kayıt altına alabilmelerini ve isteklerinin gerçekleşmesi konusundaki güncel durumlarını devamlı izleyebilmelerini sağlayabileceksiniz.

Kullanıcılarınızın isteklerini “izlemeye” alarak, Nebim tarafından gönderilecek otomatik bilgi e-mail’leri ile gelişmelerden haberdar olmalarını sağlayacaksınız.
Kullanıcılarınızın isteklerini kendi “favorilerine” alarak, öncelikli isteklerini kolaylıkla filtre edebilmelerini mümkün kılacaksınız.

Kullanıcılarınızın isteklerini daha net bir şekilde anlamak, yorumlamak ve direkt iletişim kurmak için gerektiği takdirde Nebim destek ekibi ile internet üzerinden toplantılar gerçekleştirebilecek, ekran görüntülerinizi, iş süreçlerinizi, sistem konfigürasyonlarınızı web üzerinden paylaşarak destek ekipleri ile verimli bir diyalog kurabileceksiniz. Gerekirse Nebim destek ekibinin sisteminize izniniz dahilinde uzaktan bağlanmasını sağlayarak, çözüm geliştirme sürecini hızlandırabileceksiniz.

Nebim’in üreteceği çözümleri devreye alırken isteğinizin yerine getirilmesi ile ilgili memnuniyetinizi puanlayabilecek ve Nebim olarak daha sonra değerlendireceğimiz bu puanlama sayesinde hizmet kalitemizi en üst seviyeye çıkarmamıza yardımcı olabileceksiniz.

Nebim Destek Danışmanlarından Firmanızda Bire Bir Servis Alın

Telefon görüşmesi ya da uzaktan destek ile çözülemeyen acil sorunlarda, iş yerinizde destek alarak sorunun kısa sürede çözülmesini sağlayabileceksiniz. İndirim kampanyası uygulamaları, anneler günü ya da bayramlar gibi özel günler için SMS kampanya hazırlama işlemleri, sayım farklarının yorumlanması, yıl sonu işlemleri, yeni veri tabanı açma işlemleri, etiket ya da rapor tasarımı çalışmaları ve buna benzer birçok süreçte Nebim veya Nebim Çözüm Ortağı Destek Danışmanlarının firmanızda yerinde destek vermelerini isteyerek, beklediğiniz çözümün hızlı ve doğru geliştirilmesini sağlayabileceksiniz. Kullandığınız yazılımın yeni versiyonları ile gelen yeniliklerden en hızlı nasıl verim alabileceğinizi, sizin iş süreçlerinizi ve sistem konfigürasyonunuzu en iyi bilen destek danışmanlarından firmanızda birebir dinleyerek, yazılımdan elde ettiğiniz verimliliği artırabileceksiniz.Yerinde servis isteklerinizi NebimExtra portali üzerinde kolaylıkla yönetebileceksiniz. Firmanızda gerçekleşen servislerde Nebim veya Nebim Çözüm Ortağı Destek Danışmanları tarafından uygulanan çalışmalara işlem bazında puan vererek size sunduğumuz hizmet kalitesini en üst seviyeye çıkarmamıza destek olabileceksiniz. Aldığınız servislerin sayılarını, tarihlerini, gerçekleştirilen işlemlerin detaylarını ve kullanıcılarınızın verecekleri memnuniyet puanlarını raporlayarak ölçebileceksiniz.

Eğitici Videolar İzleyerek Kullanıcı Verimliliğinizi Artırın

NebimExtra Portali üzerinden, Nebim V3’teki yazılım özelliklerini tanıtan kısa “tutorial videoları” izleyebileceksiniz. Deneyimli kullanıcılarınızın Nebim yazılımınızın kullanımı ile ilgili püf noktalarını öğrenmelerini sağlamakla birlikte, firmanıza yeni katılan ve Nebim yazılımları hakkında henüz deneyimi olmayan kullanıcılarınızın yazılımdan elde edecekleri faydalar hakkında kolaylıkla bilgi sahibi olmalarını sağlayacak ve firmanızdaki kullanıcı verimliliğini artırabileceksiniz.

Nebim Verimlilik Ölçümü ile Yazılımınızdan Elde Ettiğiniz Kazanımları Artırın

Nebim yazılımlarında uzman danışmanların sizin anahtar kullanıcılarınız ile birlikte gerçekleştirecekleri Nebim Verimlilik Ölçümü sayesinde, kullandığınız Nebim uygulamalarından aldığınız verimi ölçebilecek, kullandığınız yazılım ile ilgili süreç optimizasyonu, rapor geliştirme veya kullanıcı eğitimi ihtiyaçlarınızı belirleyeceksiniz. Böylelikle Nebim veya Nebim Çözüm Ortağı Destek Danışmanları ile birlikte gerçekleştireceğiniz verim artırıcı çalışmaları planlayabileceksiniz. Projelendirildikten sonra gerçekleştirilecek olan verim artırıcı çalışmaların sonuçlarını değerlendirecek, Nebim Verimlilik Ölçümünü tekrarlayarak dönemsel verimliliğinizi ve verimlilik artışınızı ölçebileceksiniz.

Nebim Eğitimlerine Katılarak Kullanıcı Verimliliğinizi Artırın

Kullanıcılarınızın; bireysel katılımcılar ve NebimExtra anlaşması olmayan firmalar için ücretli olan Nebim Temel Kullanıcı Eğitimlerine, NebimExtra anlaşma seviyenize göre belirleyeceğiniz sıklıkta, ücretsiz olarak katılmalarını sağlayabileceksiniz.Temel iş süreçlerinin, fiş girişlerinin ve raporların anlatıldığı ve uygulamalı olarak verilen bu eğitimler sayesinde kullanıcılarınızın yazılımı en etkin bir şekilde kullanmalarını ve performanslarını artırmalarını sağlayabileceksiniz. Kullanıcılarınız firmanızda farklı görevlere atandıklarında, yeni görevlerine uyum sağlamalarını kolaylaştıracak ve ekibinizin birlikte daha verimli çalışmasını destekleyerek takım performansının artmasını sağlayacaksınız.